Najpopularniejsze gatunki

» Dramat obyczajowy
» Dramat psychologiczny
» Thriller
» Komedia

Na skróty

» filmy wg gatunków

Recenzje filmów, najlepsze filmy


Każdego roku do kin trafiają setki nowych filmów, niektóre z nich okazują się wielkimi hitami, niektóre koszmarnymi porażkami, ale każdu z nich zasługuje na uwagę. Ten serwis powstał aby ułatwić odnalezienie być może nieco mniej znanych lub mniej popularnych filmów, które zasługują na to aby je obejrzeć albo też wręcz przeciwnie należy ich za wszelką cenę unikać.


Ostatnie recenzje filmów


Bar na rozdrożu 2002

Po tym jak ich samochód popsuł się na środku pustyni dwoje ludzi dociera do restauracji położonej w pobliżu granicy z Meksykiem. To, co znajdą w środku to będzie coś więcej niż tylko woda i posiłek.
Comedy-drama

Bar na rozdrożu 2002 recenzja filmu

A Hard Day’s Night 1964

The Beatles przygotowują się do występu w telewizji w Londynie, ale ich menedżer, Norm, ma problem z utrzymaniem ich miejscu, zwłaszcza, że żaden ze słynnej czwórki nie ułatwia mu tego zadania.
MusicalKomedia

A Hard Day’s Night 1964 recenzja filmu

Plan 9 z kosmosu 1959

Doniesienia o latających spodkach widzianych nad Hollywood przeistaczają się w horror, kiedy jeden z pojazdów ląduje na niewielkim cmentarzu. Policja rozpoczyna dochodzenie w sprawie tajemniczej śmierci grabarzy...
HorrorFilm science fiction

Plan 9 z kosmosu 1959 recenzja filmu

Sztorm 2009

Potężny sztorm na Morzu Północnym w styczniu 1953 roku doprowadził do jednej z najgorszych powodzi w historii Holandii, ale za statystykami ukrywają się ludzkie dramaty i niezwykłe historie.
Dramat obyczajowyFilm katastroficzny

Sztorm 2009 recenzja filmu

Fala 2015

Geolog Kristian Eikjord wkrótce przeniesie się z rodziną z malowniczego Geiranger do dużego miasta, ale jeżeli jego podejrzenia się sprawdzą całej okolicy zagraża naturalna i bardzo niebezpieczna siła.
Film katastroficzny

Fala 2015 recenzja filmu

Wizyta inspektora 2015

Przyjęcie w domu zamożnej rodziny Birlingów zostaje przerwane przez niespodziewaną wizytą inspektora Goole’a. Pyta członków rodziny o młodą kobietę, która niedawno zmarła, ale nikt z domowników nie przypomina sobie jej.
Dramat obyczajowyDramat psychologiczny

Wizyta inspektora 2015 recenzja filmu

Wakacje Pana Hulot 1953

Pan Hulot przybywa do nadmorskiego hotelu, gdzie planuje spędzić tygodniowy urlop, ale jego wrodzony pech i tendencja do stawiania się w dziwnych sytuacjach powodują chaos wśród gości hotelu i pracowników.
Komedia

Wakacje Pana Hulot 1953 recenzja filmu

Kapitan z Oriona 1978

Młody kapitan kutra rybackiego wyrusza w pierwszy rejs na Morze Północne, ale wszystko wskazuje na to, że pech go nie opuszcza. Konflikt z załogą też nie pomaga mu w odniesieniu sukcesu.
Dramat obyczajowy

Kapitan z Oriona 1978 recenzja filmu