Najpopularniejsze gatunki

» Dramat obyczajowy
» Dramat psychologiczny
» Animacja
» Komedia

Na skróty

» filmy wg gatunków

Recenzje filmów, najlepsze filmy


Każdego roku do kin trafiają setki nowych filmów, niektóre z nich okazują się wielkimi hitami, niektóre koszmarnymi porażkami, ale każdu z nich zasługuje na uwagę. Ten serwis powstał aby ułatwić odnalezienie być może nieco mniej znanych lub mniej popularnych filmów, które zasługują na to aby je obejrzeć albo też wręcz przeciwnie należy ich za wszelką cenę unikać.


Ostatnie recenzje filmów


Szpiegu, do dzieła 1964

Z rządowego laboratorium zostaje skradziona tajna formuła, nad którą pracował jeden z naukowców. Szef służb bezpieczeństwa musi ją odzyskać, więc do przechwycenia jej wysyła swoich najlepszych ludzi. A przynajmniej najlepszych, jakich ma pod ręką.
KomediaFilm szpiegowski

Szpiegu, do dzieła 1964 recenzja filmu

Podejrzany 2000

W trakcie festynu na Portoryko wpływowy lokalny prawnik zgadza się odpowiedzieć na parę pytań na posterunku policji, ale z każdą odpowiedzią staje się coraz bardziej oczywiste, że ze świadka stał się głównym podejrzanym w sprawie o morderstwo.
ThrillerDramat obyczajowyDramat psychologiczny

Podejrzany 2000 recenzja filmu

Chłopcy z ferajny 1990

Historia życia nowojorskiego gangstera - od najmłodszych lat Henry Hill marzył o zostaniu członkiem mafii i obserwujemy jego przemianę aż do momentu, kiedy zostaje objęty programem ochrony świadków koronnych w zamian za zeznania przeciw swoim "przyjaciołom".
Film gangsterskiBiografiaFilm kryminalny

Chłopcy z ferajny 1990 recenzja filmu

Taxi-Teheran 2015

Irański reżyser Jafar Panahi, który w przeszłości dostał od cenzury zakaz pracy przy filmach, zabiera kamerę na ulice współczesnego Teheranu, aby pokazać jak wygląda życie mieszkańców stolicy kraju.

Taxi-Teheran 2015 recenzja filmu

Zombie SS 2009

Wyprawa do położonej na odludziu chatki kończy się dla grupy studentów medycyny spotkaniem z niebezpieczeństwem, którego nie spodziewali się spotkać na swojej drodze - pozostałością niemieckiej armii z czasów wojny.
HorrorKomedia

Zombie SS 2009 recenzja filmu

Nocny pociąg z mięsem 2008

Fotograf szukający na ulicach Nowego Jorku natchnienia dla swoich prac przypadkiem trafia na ślad seryjnego mordercy, który wydaje się być odpowiedzialny za liczne zniknięcia ludzi w pociągach nowojorskiego metra.
ThrillerHorrorFilm z tajemnicą

Nocny pociąg z mięsem 2008 recenzja filmu

Bar na rozdrożu 2002

Po tym jak ich samochód popsuł się na środku pustyni dwoje ludzi dociera do restauracji położonej w pobliżu granicy z Meksykiem. To, co znajdą w środku to będzie coś więcej niż tylko woda i posiłek.
Komediodramat

Bar na rozdrożu 2002 recenzja filmu

A Hard Day’s Night 1964

The Beatles przygotowują się do występu w telewizji w Londynie, ale ich menedżer, Norm, ma problem z utrzymaniem ich miejscu, zwłaszcza, że żaden ze słynnej czwórki nie ułatwia mu tego zadania.
MusicalKomedia

A Hard Day’s Night 1964 recenzja filmu